SPONSOR GŁÓWNY

Energa

ORGANIZATOR

WP.pl

 

Plebiscyt "Świetlna stolica Polski" zakończony

Wkrótce ogłoszenie wyników

Zobacz galerie

 

Konkurs "Jaśnie galerie" zakończony

Wkrótce ogłoszenie wyników

Zobacz galerie finałową

Styl
Najpiękniejsze i najbardziej klimatyczne garderoby gwiazd

Źródło: WP.PL | 14.02.2017

Mają ogromne pieniądze na koncie, sławę i popularność. Ich profile w mediach społecznościowych śledzą tysiące, a niekiedy nawet miliony osób. Inspirują i budzą zazdrość. A oni chętnie dzielą się za pomocą zdjęć swoim życiem i dobrami, które kupują za spore kwoty. Celebryci nie odmawiają sobie niczego i często chwalą się tym na Facebooku i Instagramie. Spełniają wszystkie swoje zachcianki. Nie stronią od luksusu, urządzają pięknie wnętrza i noszą drogie ubrania. Ich szafy zapierają dech, nie tylko ze względu na obfitość drogiej odzieży i butów, lecz także na wystrój pomieszczeń, w których się znajdują. Oto przegląd robiących naprawdę ogromne wrażenie garderob celebrytów.

Rosie Alice Huntington-Whiteley

Brytyjska modelka i aktorka jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet. I nic dziwnego! Anielska twarz, piękne blond włosy i boskie ciało to jej największe atuty. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 7 mln ludzi na całym świecie. Chętnie wrzuca zdjęcia, na których chwali się swoim życiem i bogactwem. Aniołek Victoria’s Secret uwielbia bajecznie drogie ubrania. Mieszka w ogromnej willi, w której jedno z pomieszczeń zostało przeznaczone na garderobę. Wnętrze robi wrażenie! Na świetnie oświetlonych półkach widnieją produkty od największych projektantów m.in. torebki od Chanel. Wystrój pomieszczenia jest niezwykle klimatyczny za sprawą kanapy w dziewczęcym kolorze oraz światła, które daje przepiękny żyrandol. Dobre oświetlenie sprawia, że wnętrze nabiera magicznej aury i przenosi w inny wymiar. Taka garderoba to spełnienie marzeń!

Mariah Carey

Gwiazda nie kryje swojej słabości do luksusu. Jej profil jest pełen zdjęć, na których widać, jak korzysta z życia i oddaje się przyjemnościom. Choć jest krytykowana za styl ubierania i ma na swoim koncie liczne wpadki modowe, posiada niezwykle bogatą garderobę. Ulubionym pokojem Mariah jest ten, w którym znajdują się setki par butów. Nic dziwnego, że jej garderoba robi wrażenie – w końcu jej majątek jest szacowany na prawie 500 mln dolarów. Jej szafa jest pełna luksusowych marek. Carey wyznała w jednym z wywiadów, że ma słabość do zakupów, jednak nigdy nie zakłada rzeczy dwa razy. „Komnata próżności” jest miejscem luksusowym, w którym atmosferę tworzy klimatyczne, delikatne oświetlenie. Taka moc światła podkreśla osobowość gwiazdy, która jest prawdziwą, tajemniczą królową sceny muzycznej.

Paris Hilton

Dziedziczka ogromnej fortuny kocha drogie ubrania. Jej stroje podkreślane są przez bardzo wysokie buty na platformie, których posiada w swojej kolekcji mnóstwo. Poza tym jest zwolenniczką futerek oraz torebek kopertówek. Swoje skarby trzyma w garderobie, która została urządzona w sposób bardzo przemyślany i klimatyczny. Wszystkie półki są podświetlone, dzięki czemu każda rzecz wydaje się być wyjątkowa. Pomaga to także w znalezieniu tego, czego akurat się poszukuje. Takie oświetlenie jest warte skopiowania.

Anna Wójtowicz

 

Partnerem artykułu jest Energa – współorganizator dobroczynnej akcji „Świeć się z Energą”, w ramach której wyróżniane są m.in. najpiękniej rozświetlone miasta oraz świątecznie udekorowane domy i mieszkania Polaków.

Poleć ten artykuł znajomym

Przeczytaj także: