SPONSOR GŁÓWNY

Energa

ORGANIZATOR

WP.pl

Plebiscyt „Świetlna stolica Polski”

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym w całej Polsce rynki, ulice i budynki przystrajane są tysiącami światełek i efektownymi dekoracjami, aby nam, mieszkańcom, czy gościom przepięknie wyglądających miast i miasteczek,  jeszcze bardziej udzielała się atmosfera tych wyjątkowych dni.

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim głosowaniu na najpiękniej świątecznie oświetlone miasto w Polsce. To od internautów zależy, które miasto otrzyma tytuł świetlnej stolicy Polski i nagrody z przeznaczeniem na cele charytatywne. W tym roku łączna pula nagród wynosiła aż 200 000 zł!

Dodawanie zdjęć oraz głosowanie na zdjęcia w I etapie jest możliwe do 15 stycznia br. Jednocześnie została wprowadzona możliwość głosowania przez SMS Premium (można oddać dowolną liczbę głosów dzienne przez SMS - szczegóły jak głosować przez SMS przy każdym opublikowanym zdjęciu oraz w regulaminie. Głosy oddane poprzez SMS są dodawane do wyników na witrynie raz na dobę)

Nagrody - etap wojewódzki:

Etap regionalny
W pierwszym etapie internauci wybierają najpiękniej oświetlone miasto w każdym z województw. Regionalny zwycięzca został zakwalifikowany do ogólnopolskiego finału i dodatkowo otrzymywa energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 000 zł z przeznaczeniem na dowolny cel dobroczynny. W plebiscycie można głosować także przez SMS.

Etap ogólnopolski
Internauci wybierają spośród szesnastu miast to, które ich zdaniem najbardziej zasługiwało na tytuł Najpiękniej Rozświetlonego Świątecznie Miasta w Polsce. Zwycięskie miasto zostanie nagrodzone sprzętem AGD na cel społeczny o łącznej wartości 50 000 zł.

Nagrody - etap ogólnopolski: